Tartu Toome Rotary klubi liikmed

Ivar Dembovski - Puidutööstus

Mees 3_150

Puidutööstus

Noorsoovahetus teenistus

ivar.dembovski@rait.ee

Rain Eendra - IT & Turundus

Rain EendraIT & Turundus

I sekretär

rain@vihmategija.ee

www.vihmategija.ee

Edgar Grünberg - Notar
Oliver Helm - Reklaam

Oliver-HelmReklaam

oliver@artwerk.ee

Past President 2016

Veljo Ipits - Toidutööstus

VeljoToidutööstus

veljo@salvest.ee

Past President 2002

Jaan Kallas - Riigiametnik

Jaan-KallasRiigiametnik

jaan.kallas@pria.ee

Past President 2009

Toomas Kapp - Veemajandus

Toomas-KappVeemajandus

toomas.kapp@tartuvesi.ee

Past President 2014

Kalev Kase - Ehitus

Ehitus

kalev.kase@ehitustrust.ee

Klubimeister

Mika Arto Juhani Keränen - Kirjanik
Andres Koern - Toidutööstus

Mees 3_150

Toidutööstus

andres.koern@gmail.com

Baldur Kubo - Konsultatsioonid

Baldur-KuboKonsultatsioonid

baldur.kubo@gmail.com

Past President 2013

Rein Kuik - Meditsiin

Mees 3_150

Meditsiin

rein.kuik@kliinikum.ee

Klubi varahoidja

Erkki Leego - IT juhtimine

Erkki-LeegoIT juhtimine

http://www.leegohansson.com

erkki.leego@leegohansson.com

Klubi president 2018 – 2019

Harry Lemberg - Sport
Margo Lemetti - Jurist

Margo-LemettiJurist

margo.lemetti@derling.ee

President 2017 – 2018

Urmas Lepner - Meditsiin

Mees 3_150

Meditsiin

urmas.lepner@kliinikum.ee

Klubiteenistus

Toomas Lepp - Tööstus

Mees 3Metallitööstus

toomas@metec.ee

Mait Metspalu - Geneetika

Geneetika

maitb@ut.ee

Rein Murumägi - Ehitus

Rein-MurumägiEhitus

rein@eviko.ee

Past President 2011

Aadu Must - Poliitika
Rein Must - Ehitus

Rein-MustEhitus

rein@decora.ee

Past President 2006

Toomas Noorem - Teaduspark

Toomas-NooremTeaduspark

toomas.noorem@teaduspark.ee

Past President 2003

Vello Peedimaa - Teadus

Mees 3_150

Teadus

vello.peedimaa@mail.ee

Past President 1999

Toivo Pilli - Teoloogia
Margus Punab - Meditsiin

margus-punab-1

Meditsiin

margus.punab@kliinikum.ee

Past president 2017

Tarmo Punger - Kaubandus

Tarmo-PungerKaubandus

tarmo.punger@tartutk.ee

Past President 2015

Väino Põllumäe - Kinnisvara

Mees 3_150

Kinnisvara

vaino@astri.ee

II sekretär

Kalle Rannu - Trükitööstus

Kalle-RannuTrükitööstus

kalle@greif.ee

Past President 2004

Priit Reiman - Restoranid ja toitlustus

Mees 3_150

Restoranid ja toitlustus

priit@vilde.ee

Jaan Reinson - Haridus

Jaan-ReinsonHaridus

jaan@tdl.ee

Past President 2007

Kaarel Sahk - Kinnisvara

Kaarel-SahkKinnisvara

charlie@eau.ee

Mart Siliksaar - Sport

Mees 3_150

Sport

triiton@hot.ee

Past President 2008

Sporditeenistus

Enn Tegova - Kunstnik
Lembit Tomikas - Reisikorraldaja

Mees 3_150

Reisikorraldaja

lembit@atlas.ee

Past President 2010

Andres Valgerist - Ettevõtja

Andres-valgeristEttevõtja

andres@tartuept.ee

Past President 2005

Evald Veldemann - Audiitor

 

 

Past Presidendid

  Nimi Ametiaeg  
  Margo Lemetti Past President 2018  
  Margus Punab Past President 2017  
  Oliver Helm Past President 2016  
  Tarmo Punger Past President 2015  
  Toomas Kapp Past President 2014  
  Baldur Kubo Past President 2013  
  Tõnis Matsin Past President 2012  
  Rein Murumägi Past President 2011  
  Lembit Tomikas Past President 2010  
  Jaan Kallas Past President 2009  
  Mart Siliksaar Past President 2008  
  Jaan Reinson Past President 2007  
  Rein Must Past President 2006  
  Andres Valgerist Past President 2005  
  Kalle Rannu Past President 2004  
  Veljo Ipits Past President 2003  
  Toomas Noorem Past President 2002  
  Enn Seppet Past President 2001  
  Andres Koppel Past President 2000  
  Vello Peedimaa Past President 1999  
       

Klubi seeniorliikmed

  Richard Mutso  Seeniorliige alates 2016  Tööstus
       

 Klubi endised liikmed

  Udo Reino  Lahkus klubist 2001  Meditsiin
  Andres Koppel Lahkus klubist 2002 Ökoloog
  Vello Lembit Teemusk  Surnud 02.03.2003  Autotransport
  Teet Seene  Lahkus klubist 2006  TÜ emeriitprofessor
  Raul Puusepp Lahkus klubist 2007 Kaubanduse juhtimine
  Margus Viigimaa Lahkus klubist 2007 Meditsiin
  Berk Vaher Lahkus klubist 2007 Kirjandus
  Tarmo Kohv Lahkus klubist 2008 Riigiametnik
  Tarmo Kirotar Lahkus klubist 2008 Postiteenused
  Lembit Rägo Lahkus klubist 2008 Meditsiin
  Georg Aher Lahkus klubist 2008 Haridus
  Tõnu Lehtsaar Lahkus klubist 2008 Haridus
  Lembit Saarsalu Lahkus klubist 2008 Muusika
  Urmas Koorits  Lahkus klubist 2010  Mööblikaubandus
  Enn Seppet Surnud 29.09.2012 Asutajaliige, Past President 2000, meditsiini professor
  Andrus Kompus Lahkus klubist 2014 Haridus
  Alo Murutar  Lahkus klubist 2015 Kirjastamine
  Tõnis Matsin Lahkus klubist 2016 Sport
  Mati Karmin Lahkus klubist 2017 Kunstnik
  Ants Laaneots Lahkus klubist 2017 Riigikaitse